Nasz zespół

HoliDent

Poznaj nasz zespół

Lek. dent. DOROTA ZŁOTOWSKA HERMANOWICZ – specjalista 2 stopnia protetyki stomatologicznej

Właścicielka praktyki stomatologicznej HoliDent. Specjalistka II stopnia z dziedziny protetyki stomatologicznej.    Bierze udział w licznych kursach i kongresach, rozwijając zdobyte umiejętności w codziennej praktyce klinicznej. Aktywny członek Spear Study Club, absolwentka m.in.  Curriculum Akademia Dawsona Polska. Jej specjalnością jest kompleksowe leczenie, szukanie indywidualnych rozwiązań dla każdego Pacjenta i opracowywanie planów leczenia, których realizacja jest możliwa dzięki współpracy lekarzy różnych specjalności z naszego zespołu. Zawodową pasją Doktor Doroty jest protetyka i stomatologia estetyczna, czyli dziedziny stomatologii, które dają Pacjentom piękne i zdrowe uśmiechy.   W wolnych chwilach kocha czytanie książek przy dobrej muzyce. Uwielbia też bliskie i  dalekie podróże z mężem.

Lek. dent. PIOTR BOROWY – specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Piotr Borowy w gabinecie zajmuje się zaawansowaną chirurgią stomatologiczną i implantologią. W 2011 r. ukończył studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Już od studiów główną dziedziną jego zainteresowań była chirurgia stomatologiczna i szczękowo-twarzowa. Od 2013 r. jest lekarzem elbląskiego oddziału chirurgii szczękowo-twarzowej, w którym w 2021 r. uzyskał tytuł specjalisty. Bogate doświadczenie, zdobyte na oddziale, pozwala mu z perfekcją wykonywać nawet najbardziej skomplikowane zabiegi. W codziennej praktyce dużą uwagę przywiązuje do dobrego kontaktu z Pacjentami, każdego traktuje indywidualnie, wyczerpująco informując o stosowanych procedurach. Swoim podejściem sprawia, że Pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu nowoczesnej chirurgii stomatologicznej i implantologii. Prywatnie jest tatą trójki dzieci.

Lek. dent. ANNA DYK

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym  w 2012 roku. Od tamtej pory aktywnie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach ukierunkowanych głównie na stomatologię estetyczną. Jest to gałąź stomatologii łącząca trzy dziedziny - protetykę, implantoprotetykę  i stomatologię zachowawczą.     W swojej pracy Doktor Anna wykorzystuje najnowsze metody i techniki projektowania uśmiechu, oparte na cyfrowej stomatologii, która jest jej wielką pasją. Z zamiłowaniem fotografuje swoich pacjentów, aby jak najlepiej zaplanować leczenie, którego efektem jest piękny i zdrowy uśmiech.   Perfekcjonizm i empatia to główne cechy Doktor Anny,  wysoce cenione przez Pacjentów. Wolny czas najchętniej poświęca swoim córkom.

Lek. dent. HANNA KORONOWSKA – JONASZ

Ukończyła studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie w 2018 r.  Zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją. Najbardziej lubi wykonywać u swoich Pacjentów estetyczne wypełnienia w zębach przednich, tworząc piękny, nowy uśmiech. Uczestniczy w wielu kursach z dziedziny stomatologii zachowawczej  i endodoncji oraz stomatologii estetycznej.    W wolnym czasie uwielbia podróże (zwłaszcza kraje skandynawskie), czytanie książek oraz pieczenie ciast.

Lek. dent . ALEKSANDRA KRAJEWSKA

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.  W naszej praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną,  stomatologią dziecięcą, protetyką i medycyną estetyczną.    Stale podnosi swoje kompetencje , uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z różnych dziedzin stomatologii oraz medycyny estetycznej i anty-aging.  Dokłada wszelkich starań, aby wizyty przebiegały w przyjaznej, bezstresowej atmosferze, a Pacjenci mogli się cieszyć pięknym i zdrowym uśmiechem.

Lek. dent. DOROTA PRZYBYCIEŃ WENCEL

Dyplom lekarza dentysty uzyskała w roku 1996 na AMG. W roku 2000 ukończyła specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej. Posiada 25-letnie doświadczenie zawodowe, a zdobytą wiedzę stale poszerza, biorąc udział w wielu kursach i szkoleniach stomatologicznych.   Zajmuję się przede wszystkim stomatologią zachowawczą, dziecięcą, profilaktyką i periodontologią. Praca przy fotelu dentystycznym nauczyła ją cierpliwości i indywidualnego podejścia do każdego Pacjenta.   Lubi spędzać każdą chwilę z najbliższymi, oglądać dobre kino oraz wyjść na długi spacer z czworonogiem.

Lek. dent. ALICJA WITKOWSKA

Absolwentka kierunku lekarsko- dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 03.2022r. rozpoczęła specjalizację z chirurgii szczękowo- twarzowej w Szpitalu Wojewódzkim w Elblągu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą i prostymi zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej. Regularnie podnosi kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach z różnych dziedzin stomatologii. Wierzy, że świadomość i zaangażowanie pacjenta w proces leczenia zwiększa szanse na sukces i satysfakcję, dlatego zawsze starannie i w sposób zrozumiały stara się przybliżyć pacjentowi możliwości i ograniczenia wykonywanych procedur. Prywatnie amatorka aktywności na wodzie.

Asyst. Stomatologiczna ANNA BIENIUK

Ukończyła policealną szkołę o kierunku Asystentka Stomatologiczna. W naszej praktyce pełni rolę asystentki stomatologicznej i Opiekuna Pacjenta.   Jej specjalizacją jest asystowanie przy zabiegach chirurgicznych i implantologicznych oraz ścisła współpraca z lekarzem protetykiem. Sumienna, otwarta, zorganizowana, pomocna i pełna empatii.   Prywatnie szczęśliwa mama cudownej córeczki.

Dypl. Higienistka MAGDALENA JABŁOŃSKA

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej w Elblągu, dyplomowana higienistka stomatologiczna. W naszej praktyce  zajmuje się higienizacją oraz asystowaniem  przy zabiegach stomatologicznych.   Nieustannie pogłębia swoją wiedzę z dziedziny higienizacji i profilaktyki stomatologicznej. Rzetelna, bardzo dokładna, spokojna i wyrozumiała.   Prywatnie spełniona mama dwóch synów.

Asyst. Stomatologiczna MARTA SOKOŁOWSKA

Absolwentka Szkoły Policealnej w Elblągu o kierunku Asystentka Stomatologiczna. Czynnie asystuje przy zabiegach ze stomatologii zachowawczej w systemie pracy na 4 ręce.   W pracy bardzo ceni sobie profesjonalizm i sumienność.  Życzliwa, spokojna, zawsze uśmiechnięta. Uwielbia kontakt z ludźmi.   Po pracy jej hobby to gotowanie. Szczęśliwa mama dwójki dzieci.

Dypl. Higienistka PAULINA GAŁĄZKA

Wykształcenie o kierunku Higienistka Stomatologiczna zdobyła w Policealnej Szkole im. J. Romanowskiej w Elblągu. Jej pasją jest praca w zawodzie, uwielbia, kiedy Pacjent wychodzi uśmiechnięty  z gabinetu.   Cały czas pragnie pogłębiać wiedzę, szczególnie z zakresu asysty ortodontycznej. Jest świadoma, że odpowiednia higienizacja jest bardzo ważna podczas leczenia ortodontycznego.   Wolne chwile najbardziej lubi spędzać czytając książki.

Dypl. Higienistka AGNIESZKA GASZEWSKA

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej w Elblągu, kierunki: asystentka stomatologiczna oraz higienistka. Od 2013 aktywnie pracuje w zawodzie. W HoliDent głównie asystuje przy zabiegach implatologicznych, chirurgicznych. Otwarta, pełna optymizmu i zapału do pracy, poradzi sobie w każdej trudnej sytuacji. W wolnym czasie lubi piec torty. Prywatnie mama dwójki dzieci.

MONIKA OSSOWSKA
Rejestracja

Ukończyła techniczną szkołę Turystyczno- Hotelarską w Elblągu. W HoliDent pełni rolę rejestratorki. Dba o prawidłowe funkcjonowanie placówki, doskonale utrzymuje porządek w grafikach i sprawuje piecze nad pacjentami. Zawsze uśmiechnięta, cierpliwa i pomocna. Wolny czas poświęca swoim córkom.

ZAPRASZAMY DO GABINETU

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

  Uzupełnij krótki formularz, a otrzymasz od nas informacje o dostepnych zabiegach oraz prawdopodobnych terminach przyjęć.

  DLACZEGO MY

  OPINIE PACJENTÓW

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek 08:00 - 19:00
  Wtorek 08:00 - 19:00
  Środa 09:00 - 18:00
  Czwartek 09:00 - 18:00
  Piątek 08:00 - 14:00
  Sobota - Zamknięte
  Niedziela - Zamknięte