Kompleksowe leczenie

HoliDent

Kompleksowe leczenie

Wyróżnia nas holistyczne podejście do każdego Pacjenta. Skupiamy się na znalezieniu przyczyny problemów i podchodzimy do leczenia kompleksowo.

 

Planując terapię pięknego uśmiechu, zawsze dążymy do stworzenia pełnego, zdrowego i dobrze funkcjonującego  zgryzu. Naszym celem jest jak najmniejsza inwazyjność zabiegów, tak aby zaoszczędzić maksymalnie dużo własnych tkanek i chronić je przed dalszym zniszczeniem.

Przygotowanie planu leczenia zaczynamy od wywiadu z Pacjentem i szczegółowej diagnostyki. Na początku ustalamy, z jakimi problemami przychodzi do nas Pacjent i jakie są jego oczekiwania co do efektów zabiegu. Następnie badamy zęby, dziąsła i kość utrzymującą zęby, oceniamy stawy skroniowo-żuchwowe i sprawdzamy stan mięśni żucia oraz zgryzu. Szczegółowo analizujemy zdjęcia radiologiczne i fotograficzne. Po przeprowadzeniu badań diagnostycznych wyjaśniamy Pacjentowi istotę powstałego problemu i przedstawiamy propozycje leczenia. Przygotowywane przez nas plany leczenia zawsze są elastyczne i uwzględniają osobistą sytuację Pacjenta.

 

W HoliDent przywracamy naszym Pacjentom uśmiech, a wraz z nim poczucie własnej wartości. Pragniemy zapewnić zdrowie, funkcje żucia, ale jednocześnie odmienić wygląd twarzy, a wraz z nim samopoczucie naszych Pacjentów. Bo to właśnie uśmiech jest najbardziej przyciągającą cechą twarzy!

Dzięki współpracy lekarzy specjalistów całość leczenia (zachowawcze, protetyczne, implantologiczne, endodontyczne, ortodontyczne, chirurgiczne) wykonujemy na miejscu w gabinetach HoliDent. Leczymy braki zębowe, odbudowujemy mocno zniszczone zęby, poprawiamy ich nieestetyczny wygląd, leczymy zęby starte i nadwrażliwe, a także różnego rodzaju wady zgryzu. W naszym gabinecie wykonujemy korony i mosty protetyczne, doskonale imitujące naturalne zęby licówki porcelanowe, prace stałe i zdejmowane na implantach, różnego typu protezy oraz piękne odbudowy kompozytowe czyli bonding – ekonomiczny i nieinwazyjny sposób odzyskania doskonałego uśmiechu.

 

Korzystamy  z najwyższej jakości materiałów i dbamy o maksymalną precyzję pracy. W tym celu dysponujemy cyfrowymi technologiami, które pomagają w diagnozowaniu i planowaniu protokołów leczenia, skupionych na realnych potrzebach Pacjenta.

 

Tradycyjna stomatologia rozwiązuje bieżące problemy natury dentystycznej, takie jak ból zęba, nadwrażliwość, krwawiące dziąsła, ubytki w zębach lub braki w uzębieniu. W takich sytuacjach równie chętnie pomożemy, poinformujemy o możliwościach leczenia i jego kosztach, a następnie postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem.

 

Jednak to właśnie Kompleksowa Terapia Pięknego I Zdrowego Uśmiechu pozwala zaplanować leczenie, które oferuje różne, nowoczesne terapie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. 

 

Jeżeli chcesz mieć zdrowe zęby i piękny uśmiech przez wiele lat, zapraszamy Cię do HoliDent!

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 19:00
Wtorek 08:00 - 19:00
Środa 09:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 14:00
Sobota - Zamknięte
Niedziela - Zamknięte

HoliDent

CO NAS WYRÓŻNIA

ZAPRASZAMY DO GABINETU

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

  Uzupełnij krótki formularz, a otrzymasz od nas informacje o dostepnych zabiegach oraz prawdopodobnych terminach przyjęć.

  DLACZEGO MY

  OPINIE PACJENTÓW

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek 08:00 - 19:00
  Wtorek 08:00 - 19:00
  Środa 09:00 - 18:00
  Czwartek 09:00 - 18:00
  Piątek 08:00 - 14:00
  Sobota - Zamknięte
  Niedziela - Zamknięte