Nasz gabinet

HoliDent

Nasz gabinet stomatologiczny

Już od 20 lat dbamy o piękny uśmiech naszych Pacjentów.

 

Nasz gabinet stomatologiczny HoliDent znajduje się na terenie Starego Miasta w Elblągu. Oferujemy szeroki wybór zabiegów z zakresu protetyki, implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej i zachowawczej oraz ortodoncji. Naszą szczególną specjalnością jest leczenie kompleksowe, leczenie przyczyn i skutków starcia zębów oraz leczenie dysfunkcji narządu żucia. Przygotowujemy zawsze indywidualne plany leczenia dostosowane do potrzeb i możliwości naszych Pacjentów. 

Wierzymy, że bogate doświadczenie naszych specjalistów, nowoczesny sprzęt i przyjazna atmosfera gabinetu sprawią, że poczujesz się u nas bezpiecznie i komfortowo.  

  

W trosce o jak najlepsze efekty leczenia stawiamy na pracę zespołową. Jeśli wymaga tego dane schorzenie, wspólnie, jako zespół specjalistów różnych dziedzin stomatologii, diagnozujemy i konsultujemy plan działania. Takie wielospecjalistyczne leczenie pozwala nam kompleksowo zadbać o Twoje zdrowie.

HoliDent

CO NAS WYRÓŻNIA

ZAPRASZAMY DO GABINETU

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

  Uzupełnij krótki formularz, a otrzymasz od nas informacje o dostepnych zabiegach oraz prawdopodobnych terminach przyjęć.

  DLACZEGO MY

  OPINIE PACJENTÓW

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek 08:00 - 19:00
  Wtorek 08:00 - 19:00
  Środa 09:00 - 18:00
  Czwartek 09:00 - 18:00
  Piątek 08:00 - 14:00
  Sobota - Zamknięte
  Niedziela - Zamknięte